Litery 3D ze styroduru, plexi i podświetlane

Atrakcyjna reklama zewnętrza to skuteczny sposób na przyciągnięcie potencjalnych klientów do swojego przedsiębiorstwa. Niestety, warunki atmosferyczne mają negatywny wpływ na wyeksponowane banery, co przekłada się często na wyższy koszt tego typu realizacji. Dlatego doskonałą alternatywą będą litery przestrzenne ze styroduru oraz plexi, które możesz u nas zamówić! Chociaż siedziba Vemart mieści się w Krakowie, to dzięki sprzedaży online osoby z całej Polski mogą skorzystać z naszej oferty.
Produkt ma niezwykle wszechstronne zastosowanie i można zamówić go zarówno na ścianę wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Styrodur jest materiałem powszechnie wykorzystywanym w budownictwie, przede wszystkim do ocieplania elewacji. Cechuje go mała nasiąkliwość, przez co jest odporny na wilgoć. Litery 3D wykonane z tego niepozornego tworzywa prezentują się znakomicie, dlatego cieszą się rosnącą popularnością w branży reklamowej oraz wnętrzarskiej. U nas możesz zamówić je również w połączeniu z plexi, kolejnym nowoczesnym materiałem o wszechstronnym zastosowaniu.
Napisy przestrzenne ze styroduru nie są jednak zarezerwowane wyłącznie do celów marketingowych! Dzięki atrakcyjnej cenie i ogromnej dowolności wzorów i kolorów, możesz zamówić je także do własnego domu! Z pomocą liter z dodatkiem plexi lub bez udekorujesz ścianę w dowolnym pomieszczeniu - niskim kosztem.

Dlaczego warto wybrać litery ze styroduru?

W naszym krakowskim biurze możesz zamówić dowolne napisy 3D, samodzielnie określając ich poszczególne parametry. Zarówno styrodur, jak i plexi to materiały bardzo łatwe w obróbce, które można wycinać w dowolne wzory, tworząc wspaniałe dekoracje. Jednocześnie oba tworzywa są bardzo tanie w produkcji, dzięki temu możemy zaoferować Ci przystępne ceny na wszystkie realizacje! Jednak największą zaletą liter przestrzennych realizowanych przez Vemart jest wysoka jakość. Spieniony polistyren, z którego są one sporządzane może być umieszczany na ścianach zewnętrznych, bez obawy o pogodę za oknem. Podobnie plexi dobrze zachowuje się wystawione na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, równocześnie dodając napisom atrakcyjności. Napisy 3D warto też wykorzystać jako niebanalną dekorację mieszkania. Doskonale będą się prezentować właściwie w każdym pomieszczeniu, również w łazience, dzięki odporności styroduru na wilgoć. W Vemart litery przestrzenne dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego z powodzeniem dostosujesz zakup do rozmiaru ściany.  

Litery podświetlane

W naszej ofercie dostępne są również litery podświetlane. Podświetlane litery mają piękny wygląd nie tylko w dzień ale także w nocy. Taka forma napisu reklamowego stanowi niebanalny element identyfikacji marketingowej. Możesz niemal dowolnie kreować kształt czy wielkości poszczególnych elementów napisu, a my zrealizujemy Twoje nawet najbardziej wyszukane zlecenie.  

Nasze przykładowe realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z galerią realizacji, które dotychczas wykonywaliśmy w naszej firmie w Krakowie. W gronie naszych zadowolonych klientów znajdziesz zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, którzy zamawiali litery 3D w różnych celach. Styrodur wykorzystujemy jednak nie tylko do produkcji napisów, w przeszłości realizowaliśmy zamówienia na nieszablonowe grafiki stworzone z tego tworzywa, a także z plexi.
Materiały dekoracyjne oraz marketingowe stworzone w pracowni, posłużyły naszym klientom jako reklamy zewnętrzne oraz wewnętrzne, logotypy umieszczone na reprezentacyjnych ścianach, czy też w charakterze nietuzinkowych ozdób w dowolnym wnętrzu. Wśród naszych poprzednich klientów można znaleźć firmy z wielu branż, m.in. finansowej, informatycznej, handlowej, gastronomicznej, kosmetycznej i wielu innych. Jako profesjonaliści podchodzący do każdego zlecenia indywidualnie, zdobyliśmy pozytywne recenzje od wszystkich odbiorców usług. Nasi klienci docenili nie tylko najwyższą jakość liter 3D ze styroduru oraz plexi, ale też sposób, w jaki prowadzimy nasz biznes. Zawsze przestrzegamy podanych terminów realizacji zleceń, dokładamy wszelkich starań, aby każdy zainteresowany został obsłużony w możliwie krótkim czasie. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że bez wykwalifikowanego personelu nie odnieśliśmy sukcesu. Dlatego litery przestrzenne wykonywane są w naszej pracowni w Krakowie przez najlepszych ekspertów. Korzystamy także z nowoczesnego sprzętu i starannie wyselekcjonowanego styroduru oraz plexi.
Jeśli spodobały Ci się nasze ścienne realizacje i pragniesz złożyć zamówienie na napisy 3D, zapraszamy do kontaktu!