oferujemy

Litery 3D najwyższej jakości

Litery ze styroduru, litery z plexi oraz litery podświetlane

Dostępne litery 3D

Atrakcyjna reklama zewnętrza to skuteczny sposób na przyciągnięcie potencjalnych klientów do Twojego przedsiębiorstwa. Niestety, warunki atmosferyczne mają negatywny wpływ na wyeksponowane banery, co przekłada się często na wyższy koszt tego typu realizacji. Dlatego doskonałą alternatywą będą litery 3D ze styroduru oraz plexi, które możesz u nas zamówić! Produkt ma niezwykle wszechstronne zastosowanie i można zamówić go zarówno na ścianę wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Styrodur jest materiałem powszechnie wykorzystywanym w budownictwie, przede wszystkim do ocieplania elewacji. Cechuje go mała nasiąkliwość, przez co jest odporny na wilgoć. Litery 3D wykonane z tego niepozornego tworzywa prezentują się znakomicie, dlatego cieszą się rosnącą popularnością w branży reklamowej oraz wnętrzarskiej. U nas możesz zamówić je również w połączeniu z plexi, kolejnym nowoczesnym materiałem o wszechstronnym zastosowaniu. Litery ze styroduru nie są jednak zarezerwowane wyłącznie do celów marketingowych! Dzięki atrakcyjnej cenie i ogromnej dowolności wzorów i kolorów, możesz zamówić je także do własnego domu! Z pomocą liter z dodatkiem plexi lub bez udekorujesz ścianę w dowolnym pomieszczeniu – niskim kosztem.

Dlaczego warto wybrać litery ze styroduru?

W naszym biurze możesz zamówić dowolne litery 3D, samodzielnie określając ich poszczególne parametry. Zarówno styrodur jak i plexi to materiały bardzo łatwe w obróbce, które można wycinać w dowolne wzory, tworząc wspaniałe dekoracje. Litery ze styroduru są bardzo tanie w produkcji, dzięki temu możemy zaoferować Ci przystępne ceny na wszystkie realizacje! Jednak największą zaletą liter ze styroduru realizowanych przez firmę Vemart jest wysoka jakość. Spieniony polistyren, z którego są one sporządzane może być umieszczany na ścianach zewnętrznych, bez obawy o pogodę za oknem.

Podobnie litery z plexi dobrze zachowują się wystawione na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, równocześnie dodając napisom atrakcyjności. Litery ze styroduru warto też wykorzystać jako niebanalną dekorację mieszkania. Doskonale będą się prezentować właściwie w każdym pomieszczeniu, również w łazience, dzięki odporności styroduru na wilgoć. W Vemart litery ze styroduru dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego z powodzeniem dostosujesz zakup do rozmiaru ściany. 

Litery ze styroduru 14a
litery podświetlana slim 12

Litery podświetlane

W naszej ofercie dostępne są również litery podświetlane. Podświetlane litery 3D mają piękny wygląd nie tylko w dzień ale także w nocy. Taka forma napisu reklamowego stanowi niebanalny element identyfikacji marketingowej. Możesz niemal dowolnie kreować kształt czy wielkości poszczególnych elementów napisu, a my zrealizujemy Twoje nawet najbardziej wyszukane zlecenie.  

Zachęcamy do zapoznania się z galerią realizacji, które dotychczas wykonywaliśmy. W gronie naszych zadowolonych klientów znajdziesz zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, którzy zamawiali litery 3D w różnych celach. Styrodur wykorzystujemy jednak nie tylko do produkcji napisów, w przeszłości realizowaliśmy zamówienia na nieszablonowe grafiki stworzone z tego tworzywa, a także z plexi czy elementów podświetlanych. Materiały dekoracyjne oraz marketingowe stworzone w pracowni, posłużyły naszym klientom jako reklamy zewnętrzne oraz wewnętrzne, logotypy umieszczone na reprezentacyjnych ścianach, czy też w charakterze nietuzinkowych ozdób w dowolnym wnętrzu. Wśród naszych poprzednich klientów można znaleźć firmy z wielu branż, m.in. finansowej, informatycznej, handlowej, gastronomicznej, kosmetycznej i wielu innych. Jako profesjonaliści podchodzący do każdego zlecenia indywidualnie, zdobyliśmy pozytywne recenzje od wszystkich odbiorców usług. Nasi klienci docenili nie tylko najwyższą jakość liter 3D, ale też sposób, w jaki prowadzimy nasz biznes. Zawsze przestrzegamy podanych terminów realizacji zleceń, dokładamy wszelkich starań, aby każdy zainteresowany został obsłużony w możliwie krótkim czasie. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i starannie wyselekcjonowanego styroduru, plexi oraz ledów.

Nasze poprzednie realizacje