litery przestrzenne, litery podświetlane, litery ze styroduru cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem naszej firmy, który wyróżnia nas na tle konkurencji w całym kraju! Oferujemy Ci niezwykle atrakcyjne promocje na litery reklamowe, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie.

Litery przestrzenne możesz wykorzystać jako reklamę zewnętrzną swojego przedsiębiorstwa, tworząc z nich estetyczny i co najważniejsze, bardzo wytrzymały logotyp! Nasze produkty polecamy także do niebanalnej dekoracji mieszkania. Wszystkie oferowane przez nas litery reklamowe są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Poniżej przedstawiamy wszystkie litery przestrzenne, które produkujemy w naszej pracowni. Jeśli potrzebujesz liter z innych materiałów, na przykład z dibondu lub pcw skontaktuj się z nami.

Litery podświetlane blokowe

Podświetlane litery i znaki blokowe mają ciekawy i niebanalny wygląd w dzień oraz w nocy. W tego rodzaju produkcji świeci front litery, dzięki czemu światło jest bardziej widoczne z większej odległości. Wykorzystywana przez nas technologia produkcji daje praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie kształtu czy wielkości poszczególnych elementów. Wszystko to sprawia, że możemy dla naszych klientów zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Litery podświetlane Slim

litery-podświetlane-12

Podświetlane litery Slim to idealne rozwiązanie dla małych i skomplikowanych kształtów. Front liter jest podświetlony, wycinany laserowo z plexi, dzięki czemu krawędź jest wykonana w wysokim połysku. Litera jest zamykana od tyłu tworzywem PCW, w którym wydrążony jest tunel dla światła LED. Bok litery możemy pomalować pod kolor frontu lub zastosować odmienny odcień dla uzyskania kontrastu. Front litery reklamowej może być w wybranym kolorze plexi lub w kolorze folii translucentnej z wzornika ORACAL.

Litery podświetlane od tyłu

Jeśli szukasz oryginalnego rozwiązania – litery podświetlane z efektem Halo będą idealnym wyborem. Litery te są wyraziste, przyciągają wzrok nie powodując oślepienia. Front liter może być różnej grubości, dzięki dostępnym materiałom. W przypadku liter cienkich stosujemy dibond, gdy pożądany jest efekt przestrzenny dodatkowo wykorzystujemy PCW lub styrodur. Wszystkie używane materiały są odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu litery podświetlane z powodzeniem można stosować na zewnątrz.

Litery ze styroduru niemalowane

Podstawowym produktem, jaki zamówisz w naszym sklepie internetowym, są litery ze styroduru w stanie surowym, które możesz samodzielnie pomalować lub ozdobić dowolnymi materiałami. Ich cena zaczyna się już od 1,50 zł za literę przestrzenną o rozmiarze 2×10 cm! Taki ekonomiczny wariant to doskonałe rozwiązanie, jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem, a mimo to chcesz wykorzystać ten uniwersalny materiał w domu lub firmie.

Litery ze styroduru malowane

Kolejną propozycją Vemart są litery reklamowe w wersji malowanej, których cennik także pozytywnie Cię zaskoczy. Za podstawowy rozmiar zapłacisz tylko 5,80 zł, samodzielnie określisz kolorystykę zamówionego produktu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogatą paletę barw, sprawdź ją koniecznie przed złożeniem zamówienia! Każda litera może być pomalowana na inny kolor, więcej szczegółów poznasz, kontaktując się z naszym biurem. Dodatkowo w każdym zamówieniu możesz poprosić o szpachlowanie napisów, koszt usługi to jedyne 4 złote od litery.

Litery ze styroduru oraz plexi

litery-ze-styroduru-plexi-11

Jeśli szukasz najbardziej zaawansowanych pomysłów na swoją reklamę, to wybierz litery reklamowe ze styroduru oraz plexi! Rozwiązanie polecamy szczególnie na reklamę zewnętrzną, mimo stosunkowo niskiego kosztu produkt prezentuje się niezwykle profesjonalnie. W przypadku obu materiałów masz całkowitą dowolność kolorów, dlatego nie zapomnij sprawdzić naszych palet. W razie dodatkowych pytań na temat cennika lub oferty zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.