Litery podświetlane blokowe cennik

Podświetlane litery i znaki blokowe mają ciekawy i niebanalny wygląd w dzień oraz w nocy. W tego rodzaju produkcji świeci front litery, dzięki czemu światło jest bardziej widoczne z większej odległości. Wykorzystywana przez nas technologia produkcji daje praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie kształtu czy wielkości poszczególnych elementów. Wszystko to sprawia, że możemy dla naszych klientów zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Litery podświetlane blokowe

Wysokość
20cm 140 zł
25cm 155 zł
30cm 165 zł
35cm 195 zł
40cm 220 zł
45cm 240 zł
50cm 260 zł
55cm 300 zł
60cm 345 zł
65cm+ wycena indywidualna

Powyższe ceny są cenami netto.

Front liter wykonujemy z materiału plexi. W zależności od pożądanej kolorystyki stosujemy plexi kolorową lub folię translucentną do podświetleń. Dzięki temu możliwości kolorystyczne frontów są bardzo duże. Boki liter wykonujemy z taśmy aluminiowej. W zależności od wysokości i stopnia skomplikowania, dobieramy odpowiednią grubość i szerokość materiału. Kolorystykę wybieramy według wzornika RAL, dzięki któremu bez problemu dobiorą Państwo odpowiedni odcień.
Oświetlenie LED stosowane przez Nas to profesjonalne moduły reklamowe. Soczewka, która rozprasza światło pod kątem 160 stopni, powoduje odpowiednie podświetlenie frontu i brak widocznych punktów świecenia. Markowe diody modułów charakteryzują się wysoką żywotnością w przedziale 3 – 5 lat. Moduły montowane są na tylnej warstwie litery, wykonanej z grubego tworzywa.

W przypadku zamówienia niestandardowego prosimy o kontakt bvemart@gmail.com.
Minimalna wartość zamówienia 200zł. Podane ceny dotyczą wykonania jednej litery w czcionce Arial.